top of page

Akbank UniChallenge+

Nasıl başvuracağım, ne yapacağım?

 

 

bilgi.jpg

1. Öncelikle buradaki başvuru formunu dolduruyorsun. Son gün 2 Haziran!​ 

Başvurunu ücretsiz olarak yapabilirsin. Ancak katılımın kesinleştiğinde senden 150TL ödemeni rica edeceğiz. Bunu zamanı gelince konuşuruz ;)

Programa 3. 4. sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar başvuru yapabiliyor. Başvuru yoğunluğuna göre yeni mezunlara bir önceliklendirme yapılabilir.

2. 24 Haziran - 5 Temmuz Haziran arasında Program'da belirtilen saatlerde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'teki eğitim mekanımızda bizimle buluşuyorsun.

3. Dersler haricinde grup arkadaşlarınla ve mentorunla, verilecek brief üzerine çalışman gerekecek. Bu planlamayı mentorunla birlikte yapmanı bekliyoruz. Dersler gibi, bu grup çalışmalarına da katılmanın zorunlu olduğunu bilmelisin.

4. Sunum için ders harici ve hafta sonu Cumartesi-Pazar biraz mesai yapman gerekecek :) 

5. 5 Temmuz Cuma günü grup sunumlarıyla program sona erecek. Final sunumları sonrasında ilk 3'e giren ekip üyeleri, IAB üyesi firmalarda 1 ay staj hakkı elde edecek.

6. Bu yıl da depremden etkilenen öğrencilere özel bir kontenjanın ayrılacağı kampta, şehir dışından gelecek öğrencilere kamp boyunca konaklama desteği de sağlanacak. Kamp boyunca sektörün önde gelen isimleriyle buluşacak olan UniChallengerlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da kamp bittikten sonra bu isimlerden mentorluk desteği alabilecekler. Bunun için başvuru formundaki ilgili alanları doldurman gerekiyor.

Deprem Bölgesi
bottom of page