top of page

Fırat Ertem

Mr.Lama, MMA

İstanbul doğumlu Fırat Ertem Marmara Üniversitesi Almanca İşletme ve Enformatik 99’ mezunu. İşletme Yüksek lisansını  ‘Cep Telefonunun Kişiler Arası iletişime Etkisi’ konulu tezi ile tamamladı.

 

2000-2006 yılları boyunca Genpa teknik servis hem de satış noktalarına Turkcell katma değerli servis ve çözümlerini sundu. 2007 yılında Turkcell 3G Yarışmasının bireysel kategorisinde birinci oldu. 2008 yılında Turkcell Mobil Pazarlama Bölümü ile beraber “Hedefli IVR” ürününü yarattı.  2009 yılına girerken Fırat Ertem, Rabarba‘da Mobil Pazarlama Bölümünü kurdu. 2009 yılında MMA Türkiye kuruluşunda yer aldı.

 

Yerel ve global markalar ile çalışmış yüzlerce farklı kampanya yarattı. PepsiCo’da Pepsi, Doritos, Lay’s, Unilever’de Lipton, Axe, Clear Men, Algida ayrıca Tuborg, Carlsberg, Selpak, Kanyon, Vogue, Garanti Bankası, Pınar, Akbank, Simit Sarayı  gibi markalara yarattığı projeler ile; Effie, Kristal Elma, Avea, Turkcell, MMA The Smarties, MIXX, EMMA, Felis gibi yarışmalarda  40‘dan fazla ödül aldı.

bottom of page