Akbank UniChallenge Express

Online Eğitim Kampı Nedir?

 

 

Eylül ayında 6. kez düzenleyeceğimiz UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı'nın 1 haftalık online versiyonudur.

Gündem nedeniyle Haziran'da yapmayı planladığımız etkinliği Eylül ayına ertelemek durumunda kaldık. Ama bir de baktık ki, internet sitemiz güncel olmadığı halde bir hayli ziyaret alıyor. Biz de evde olduğun bu dönemi daha verimli geçirmen için bir haftalık sıkıştırılmış online bir program hazırladık.  

Akbank Unichallenge Express yine İletişim, İşletme, Ekonomi, İstatistik bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle, yeni mezunları dijital sektöre ısıtmak üzere tasarlandı. 

Bir yandan sektörü tanırken, elimizden geldiğince Eylül ayında yaşayacağın deneyim hakkında da fikir sahibi olmaya başlayacaksın;)

 

Bir hafta boyunca günün belirli saatlerinde gerçekleşecek oturumlarda bir yandan dijital dünyayı keşfederken öte yandan proje üretecek, derslerin yanı sıra dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacaksın. 

 

Program Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak ve online olarak gerçekleşecek.

'Challenge' dediysek işin sonunda bir de ödül olacak elbette. Final sunumları sonrasında birinci olan ekip üyeleri Eylül ayında Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleşecek kampa doğrudan katılabilecek. Ayrıca başarılı ekip üyeleri, IAB TR üyesi firmalarda staj imkanı elde edebilecek.

Katılım 50 kişiyle sınırlı olacak. Kontenjandan fazla başvuru gelmesi durumunda, başvuran adaylar minik bir ön elemeden geçecek.

 

Korkma korkma, sınav mınav yok, zaten sen geçersin ön elemeyi.

 

Hadi Evde Kal, Dijital’e gel!